Enej zagra na pilskich Juwenaliach. Kto jeszcze?

18.04.2018   Autor: Michał Kępiński
---

W drugiej połowie maja odbędą się pilskie Juwenalia 2018. Mecz siatkówki, spływ kajakowy, gra miejska czy koncerty – to tylko kilka z elementów studenckiego święta, którego finał zaplanowano na 19 maja na pilskiej Wyspie.

- Zaczynamy od 15 maja kończymy 19 maja. Ten cały tydzień bawimy się ze studentami. Zaczynamy od debaty i gry w siatkówkę, potem mamy spływ kajakowy, następnie turniej bowlingowy. W ostatni dzień jest gra terenowa no i oczywiście kończymy dniem finałowym na Wyspie. Bawimy się razem podczas koncertu, gwiazdą wieczoru będzie zespół Enej
- zapowiada Karol Jaskółka z samorządu studenckiego PWSZ w Pile.

Podczas finałowego dnia na pilskiej Wyspie będziemy mogli także posłuchać zespołu Nadmiar, Skakanka czy Mikesh. W tyk roku studenci poza potyczkami sportowymi będą musieli wykazać się także wiedzą, a to za sprawą debaty Oxfordzkiej.

Pilskie Juwenalia integrują nie tylko studentów, ale również mieszkańców Piły. Już po raz ósmy w organizację obchodów studenckiego święta włączył się Urząd Miasta w Pile, Regionalne Centrum Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W ubiegłym tygodniu umowy z włodarzem miasta podpisali przedstawiciele uczelni: Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, Nadnoteckiego Instytutu UAM i Wyższej Szkoły Gospodarki.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group