Asta Video Fest

Jarosław Kaczyński w Trzciance [ GALERIA ]

15.04.2018   Autor: Klaudia Michalska
---

Ponad tysiąc osób przybyło na spotkanie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim w Trzciance. Wizyta ta rozpoczęła cykl spotkań z mieszkańcami wszystkich województw. Mieszkańcy Trzcianki usłyszeli o dokonaniach Prawa i Sprawiedliwości w ostatnich latach a także o planach na przyszłość.

- Taka drobna rzecz, o której mówił pan premier – wyprawka dla wszystkich uczniów. Trzysta złotych już od tego września dla każdego ucznia. Bardzo istotna kwestia. Tak żeby rodzice, którzy często mają kłopoty z zakupem podręczników, mogli czuć się tutaj bezpieczni. Kolejna obniżka CIT-u do dziewięciu procent. Obniżka składki ZUS-u, tego przekleństwa małych przedsiębiorców. - wymieniał Jarosław Kaczyński, prezes PiS

A także między innymi pięć miliardów złotych na drogi gminne i powiatowe. Prezes Prawa i Sprawiedliwości przedstawił również nowy program skłaniający Polaków do zakładania i powiększania rodziny. Program MAMA+ miałby zapewnić matkom niepracującym, które urodziły minimum czworo dzieci wypłatę emerytury. Małżeństwa zaś, które zdecydowałyby się szybko na kolejne dziecko będą mogły liczyć na liczne przywileje takie jak: pierwszeństwo w naborze do przedszkoli czy o trzy miesiące dłuższy urlop macierzyński.

Do dyskusji z Jarosławem Kaczyńskim włączyli się sami mieszkańcy Trzcianki. Pytania dotyczyły m.in. funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych, systemu sądownictwa oraz sytuacji polskich rolników.

Podczas spotkania nie padły nazwiska kandydatów na prezydenta Piły, ani burmistrza Trzcianki.

Więcej informacji w poniedziałkowym wydaniu INFORMACJI na antenie TV ASTA o godzinie 18.00

Podczas spotkania nie padły nazwiska kandydatów na prezydenta Piły, ani burmistrza Trzcianki.

Więcej informacji w poniedziałkowym wydaniu INFORMACJI na antenie TV ASTA o godzinie 18.00

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group