Uncover Soloists w Pile

10.03.2018   Autor: Artur Maras
---

Uncover Soloists to nowo powstały w Pile zespół grający muzykę klasyczną. W jego skład wchodzą fenomenalni i utytułowani soliści z całej polski. Koncert zespołu będzie można wysłuchać już dzisiaj.

To jest druga w Europie a w Polsce w historii muzyki klasycznej, nie było takiego przedsięwzięcia, także to jest o tyle oryginalne, nowatorskie, że spotkało się piętnastu najwybitniejszych solistów polskich i tworzymy razem jeden zespół bez dyrygenta. Wszyscy razem pracujemy, jest fantastyczna atmosfera. - mówi dyrektor generalny Uncover Soloists, Sebastian Czaja

A przede wszystkim ciężka praca. Za piętnastoma muzykami z całego kraju tygodnie wyczerpujących prób. Ich efekt zostanie zaprezentowany szerszej publiczności już dzisiaj  w sali miejskiej Inwest-Parku. W sprzedaży są jeszcze ostatnie bilety na to wydarzenie. Docelowo zespół ma zostać powiększony do 25 muzyków, którzy tak jak obecna 15 są najlepszymi młodymi w kraju muzykami, którzy na swoim koncie mają wiele nagród z różnego rodzaju festiwali i konkursów.

Przeczytaj więcej o: koncert piła, muzyka piła, uncover soloists,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group