Asta Video Fest

WOŚP wspiera czarnkowski szpital

04.02.2018   Autor: Jakub Sierakowski
---

Mimo że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała niecały miesiąc temu, to już widać efekty jej pracy. Przekonał się o tym szpital w Czarnkowie. Niedługo do placówki ma trafić nowy aparat USG.

 - Będziemy mogli poszerzać naszą ofertę dla pacjentów, nasze bezpieczeństwo i nasze umiejętności. Dzięki temu będziemy podwyższać jakość naszych usług. To jest kolejny dar od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i chciałabym podziękować wszystkim państwu, którzy się do tego przyczynili, którzy wrzucili tę przysłowiową złotówkę - mówi Anna Blask-Osipa, kierownik oddziału dziecięcego i noworodkowego.

" target="_blank">

 

A koszt aparatu to ponad 100 tysięcy złotych. Czarnkowski szpital ma już taki w swoim posiadaniu, ale jest on rzadko dostępny dla pacjentów – popołudniami i w weekendy nie odbywały się badania. Teraz ma się to zmienić. To nie pierwszy sprzęt, który Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dostarczyła na oddział dziecięcy, wcześniej był to między innymi pulsoksymetr. Nowy aparat USG trafi na oddział już w marcu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group