Wygraj bilety na koncert Sebastiana Riedela & CREE

22.01.2018   Autor: Redakcja
---

W sobotę, 27 stycznia o godzinie 20.00 w Klubie Muzycznym Barka w Pile wystąpi zespół Sebastian Reidel & CREE. Z tej okazji mamy dla was do wygrania trzy podwójne wejściówki na koncert.

Zespół został założony w 1993 roku w Tychach przez Sebastiana Riedla i Sylwestra Kramka. Nazwę Cree pomógł wymyślić ojciec Sebastiana, Rysiek Riedel, który zawsze fascynował się życiem i historią Indian. Sam także wspominał, że chciałby mieć zespół o takiej nazwie. Syn spełnił marzenie ojca i tak powstał zespół Cree. W tym samym roku zespół zadebiutował w Tychach, kolejne zaś lata poświęcił na tworzenie i doskonalenie swoich umiejętności. Ogólnopolski debiut Cree odbył się w 1997 r. podczas I Festiwalu Młodej Kultury a pierwszym sukcesem było zdobycie Grand Prix VI Olsztyńskich Nocy Bluesowych. Obecnie zespół Cree pracuje nad nowym materiałem na kolejną płytę. Mottem zespołu i jego myślą przewodnią są słowa często używane przez Sebastiana Riedla: ,,Żeby żyć trzeba grać, żeby grać trzeba żyć”.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się płyta zespołu wydana w 2015 roku? Mail z odpowiedzią należy przesłać na adres: konkurs@asta24.pl, wraz z podaniem danych osobowych do środa 24 stycznia, do 23:59.

Regulamin konkursu

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group