Asta Video Fest

Wylicytuj swoje marzenia i wesprzyj WOŚP

08.01.2018   Autor: Redakcja
---

Twoim marzeniem jest występ w telewizji? Teraz masz szansę je spełnić! Wylicytuj prowadzenie Informacji lub Prognozy Pogody na antenie TV ASTA i wesprzyj najmłodszych pacjentów szpitali.

Już w tą niedzielę, 14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 26. Tym razem będzie zbierać pieniądze dla noworodków, czyli najmłodszych i najmniejszych pacjentów szpitali. Planowany jest zakup stanowisk do resuscytacji noworodków, nowoczesnych inkubatorów, czy sprzętu diagnostycznego. Wszystko jednak zależy od finału akcji.

W tym roku TV ASTA po raz kolejny przyłączyła się do WOŚP i przygotowała dwie wyjątkowe aukcje - prowadzenie Informacji i Prognozy Pogody. Jeśli zawsze chciałeś wystąpić na antenie telewizji, teraz masz niepowtarzalną okazję, by spełnić te marzenia i przeżyć niezwykłą przygodę. Wystarczy, że 14 stycznia przyjdziesz do Regionalnego Centrum Kultury w Pile i wylicytujesz jedną z aukcji TV ASTA.

Artur Maras już od 3 lat prowadzi Informacje na żywo na antenie TV ASTA. Teraz masz szansę zrobić to i ty. Licytacja prowadzenia Informacji na żywo odbędzie się o godzinie 16.45 w RCK, tuż po występie zespołu Szafirki.

Swoją szansę na prowadzenie Prognozy Pogody u boku Patrycji Jankowskiej możesz wylicytować o godzinie 17.15 w RCK po występie zespołu tanecznego Balans. Sprawdź sam, jaka aura panuje w studiu nagraniowym.

Pomóż wyrównać szansę w leczeniu noworodków i wylicytuj wyjątkowe aukcje TV ASTA!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group