Salon Gospodarczy i Gala Stasziców na żywo w TV ASTA

22.11.2017   Autor: Paweł Różycki

23 listopada o godz. 18.00 TV ASTA przeprowadzi relację na żywo z Gali Finałowej XIII Edycji Konkursu im. Stanisława Staszica. Tak jak w ubiegłym roku gala zostanie połączona z Salonem Gospodarczym TV ASTA.

Już po raz trzynasty Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski organizuje konkurs im. Stanisława Staszica dla wyróżniających się przedsiębiorstw, instytucji, organizacji oraz osób działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. W konkursie szczególną uwagę Izba zwraca na firmy, które zyskały uznanie w regionie, kraju i zagranicą, jak również małe przedsiębiorstwa, które potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat przyjazny klientom i kontrahentom. Tegoroczna edycja rozegrana zostanie w oparciu o takie kategorie jak: wybitne przedsięwzięcie regionu północnej Wielkopolski, produkcja, usługa, handel, dynamiczna firma, odpowiedzialność społeczna, innowacje i technologie, osobowość i marka północnej Wielkopolski. Laureata w tej ostatniej kategorii wybierali internauci głosując na portalu asta24.pl. Izba Gospodarcza przyzna również nagrodę honorową.

Wzorem ubiegłego roku tak i tym razem Gala Finałowa zostanie zorganizowana wraz Salonem Gospodarczym TV ASTA. Podczas salonu nagrodzeni statuetką Staszica opowiedzą między innymi w jaki sposób prowadzić biznes i osiągnąć sukces na arenie krajowej i międzynarodowej. Transmisję na żywo z wydarzenia będzie można oglądać na antenie TV ASTA oraz na stronie internetowej www.tvasta.pl już od godz. 18.00.

Ze względu na transmisję z gali Kurier Pilski zostanie wyemitowany o godz. 21.30.

fot. archiwum

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group