Nowe śmieciarki na pilskich ulicach

30.10.2017   Autor: Redakcja
---

Altvater Piła powiększył swoją flotę. Na terenie Piły oraz sąsiadujących gmin działa jeden z najnowocześniejszych w Polsce systemów odbioru odpadów w Polsce, obsługiwany przez Altvater Piła. Operator właśnie powiększył swoją flotę o cztery nowe pojazdy.

Flota Altvater Piła została uzupełniona o dwie trzyosiowe śmieciarki jednokomorowe, hakowiec z dźwigiem HDS do opróżniania dzwonów oraz specjalistyczny pojazd myjący do oczyszczania pojemników.

Nowe śmieciarki, tak jak pozostałe pojazdy wchodzące w skład floty Altvater Piła, zostały wyposażone w kamery, wifi, a także systemy GPS oraz RFID. Dzięki komputeryzacji możliwe jest monitorowanie w czasie rzeczywistym pracy śmieciarki oraz sprawne udzielanie odpowiedzi na zapytania mieszkańców, np. o nieopróżniony pojemnik.

System odbioru odpadów na terenie Piły oraz sąsiadujących gmin należy do najnowocześniejszych w Polsce. Dokładamy starań, aby ten poziom utrzymać — powiedział Dariusz Mikołajczyk, prezes zarządu Altvater Piła, spółki działającej pod marką ENERIS Surowce.

Odbiór odpadów, utrzymanie czystości i przejezdności ulic oraz chodników w regionie pilskim realizuje flota Altvater Piła, na którą składa się niemal 50 specjalistycznych pojazdów.

fot. i opr. Altvater Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group