Po wyjściu z aresztu znów pobił swoich rodziców

24.10.2017   Autor: Klaudia Michalska
---

28-letni mieszkaniec powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego notorycznie znęcał się nad swoją rodziną. Mężczyzna był już wielokrotnie karany za podobne przestępstwa. Teraz grozi mu nawet 5 lat więzienia.

- Osoba ta była już w przeszłości tymczasowo aresztowana do sprawy znęcania się nad rodzicami. Sąd zwolnił go z aresztu, po tym jak w tej sprawie zapadł nieprawomocny wyrok za znęcanie się nad rodzicami. Niestety nie minęły 2, 3 dni, a osoba ta wywołała kolejną awanturę – informuje Radosław Gorczyński, prokurator rejonowy w Trzciance.

Marek O. groził rodzicom pozbawieniem życia, a także pobił jednego z członków rodziny. Mężczyzna został zatrzymany przez policję. Prokurator rejonowy w Trzciance zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych i nakazu opuszczenia mieszkania.

To jednak nie stanęło na przeszkodzie, aby 28-latek ponownie zaatakował. Kilka dni od zatrzymania mężczyzna wrócił do domu i grożąc rodzicom próbował wymusić na nich wycofanie obciążających go zeznań. Niezwłocznie została o tym fakcie poinformowana policja, która ponownie zatrzymała Marka O.

Mężczyzna znów przebywa w tymczasowym areszcie. Za popełnione czyny grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group