Asta Video Fest

Najpierw remont, później przeprowadzka

15.10.2017   Autor: Klaudia Michalska
---

Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej z Trzcianki odetchnęli z ulgą. Po wielu latach działalności w niedostosowanym do ich potrzeb budynku przy ulicy 27 Stycznia, przeprowadzą się do parterowych pomieszczeń przy ulicy Grunwaldzkiej.

- Warsztaty Terapii Zajęciowej mieszczą się obecnie w budynku, który jest budynkiem starostwa. To jest budynek, który ma kręte schody, jak i też warsztaty na parterze i na piętrze się mieszczą i tutaj pani kierownik zgłaszała od dłuższego czasu problem techniczny, że osoby które są i pracują w Warsztatach Terapii Zajęciowej, powinny mieć jednak na jednym poziomie cały budynek, całe pomieszczenia - mówi Krzysztof Czarnecki, burmistrz Trzcianki.

I tak też się stanie. Miastu budynek po swoim archiwum przekazała Agencja Nieruchomości Rolnych. Jest w opłakanym stanie. Kilka dni temu rozpoczęły się prace remontowe. Trzeba zerwać podłogi, zamontować nowe, a także wymienić wszystkie instalacje. To plan na ten rok, a w przyszłym budynek zostanie wyremontowany na zewnątrz, a także dostosowany do potrzeb Warsztatów Terapii Zajęciowej. Na tę inwestycje miasto Trzcianka przeznaczyło łącznie pół miliona złotych. Prace mają się zakończyć latem przyszłego roku.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group