Pracuj w Pile - przekonywano w Chodzieży

26.06.2017   Autor: Redakcja
---

Pracuj w Pile - pod takim hasłem samorządowcy oraz przedsiębiorcy z Piły zorganizowali akcję w Chodzieży. Przekonywali mieszkańców tego miasta, by zawodowo związali się z Piłą właśnie.

Autobus miejski a w nim prezydent Piotr Głowski, zastępca prezydenta Beata Dudzińska, pilscy przedsiębiorcy oraz pracownicy Inwest-Parku wyjechali z Piły o 5.30 rano. Pojechali do Chodzieży, gdzie m. in. na dworcu PKP rozdawali specjalne wydanie gazety „Z pierwszej ręki” zawierające aktualne oferty pracy w Pile oraz informacje o pracodawcach.

- Kampania jest skierowana szczególnie do osób, które na co dzień dojeżdżają do dużych ośrodków miejskich takich jak Poznań, Bydgoszcz czy Szczecin - tłumaczy Jagoda Oburota, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Pile.

Pracuj w Pile - to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na pracowników w mieście. Obecnie wskaźnik bezrobocia w Pile utrzymuje się na poziomie 4 proc. Stąd decyzja o rozpoczęciu kampanii, która obejmuje miasta ościenne w promieniu 70 kilometrów od Piły i skierowana jest do różnych grup pracowników: od podstawowych - niewykwalifikowanych, poprzez specjalistów, aż do osób zajmujących stanowiska managerskie.

fot. Jagoda Oburota, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Pile

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group