Dendro Poland – nowe miejsca pracy w Krajence

21.06.2017   Autor: Redakcja
---

Od 18 maja 2017 roku nieruchomości po dawnym zakładzie Christianapol Sp. z o.o. w Krajence stały się integralną częścią firmy Dendro Poland z siedzibą w Rogoźnie. Zostały one zakupione od syndyka masy upadłościowej Christianapol Sp. z o.o. Głównym zadaniem zakładu w Krajence będzie szycie pokrowców do materaców, jak i również montaż materaców dziecięcych.

Celem Dendro Poland jest zakorzenienie w nowym zakładzie wartości i kultury opartych na współpracy, zdrowym rozsądku, prostocie i odwadze bycia innym. W Rogoźnie zatrudnionych jest ponad 500 pracowników, przy małej rotacji, a zakład wciąż się rozwija – są to niezbite dowody świadczące o stabilności firmy, jak i również o dobrych warunkach pracy. Członkowie firmy podkreślają, że są świadomi historii poprzednich pracodawców w tym miejscu, jednak dołożą wszelkich starań, aby Dendro stało się jednym z najlepszych pracodawców na lokalnym rynku pracy.
Nowo powstający zakład będzie pracował w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku na zmianach zaczynających się o 6.00-14.00-22.00.
Pierwsze rekrutacje ruszyły 19.06.2017r. Aktualnie Dendro Poland poszukuje kandydatów na stanowiska: operator maszyn szwalniczych, elektryk, mechanik, kontroler jakości. Nowi pracownicy zostaną wdrożeni do pracy przez doświadczonych specjalistów.

Aktualnie planowane jest stworzenie około 100 miejsc pracy. Zatrudnienie będzie podzielone na etapy, na przestrzeni kolejnych 6 miesięcy. Informacje o rekrutacjach będą ukazywały się na bieżąco w mediach społecznościowych regionu pilskiego oraz serwisach internetowych Dendro Poland.
Warto również podkreślić, że wielu specjalistów firmy Dendro swoje pierwsze kroki zawodowe stawiało na produkcji, lub zaczynało od stażu, a dziś pełni wysoce odpowiedzialne funkcje.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na poszczególne stanowiska znajdują się w zakładce oferty pracy na portalu asta24.pl.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group