Weekend pełen wypadków

22.05.2017   Autor: Paweł Różycki
---

Cztery wypadki i 5 osób poszkodowanych, w tym dzieci. To bilans wypadków w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim podczas minionego weekendu.

Nastoletni rowerzysta podczas skręcana zderzył się bocznie z kierowcą samochodu ciężarowego. Chłopiec z obrażeniami ciała trafił do szpitala najpierw w Trzciance, a następnie helikopterem przetransportowany został do szpitala w Poznaniu. Do kolejnego wypadku doszło dwie godziny później na trasie Wrząca – Biała. Kierowca Skoda Octavia chcąc ominąć pojazd znajdujący się przed nim zjechał na sąsiedni pas ruchu, zarysował pojazd marki Peugeot a następnie zderzył się bocznie z kierowcą Volkswagena Golfa – relacjonuje Karolina Górzna - Kustra, rzecznik czarnkowskiej policji.

W tym wypadku poszkodowana została pasażerka Volkswagena. Natomiast w niedzielę w jednej z miejscowości w gminie Krzyż Wielkopolski 24-latek na łuku drogi nie opanował samochodu i uderzył w drzewo. Kierowca oraz dwaj pasażerowie trafili do szpitali w Pile i Gorzowie Wielkopolskim. Tego samego dnia doszło także do dachowania na trasie Trzcianka – Biała. Z badań przeprowadzonych przez policjantów okazało się, że zarówno kierowca jak i pasażer byli nietrzeźwi.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group