Nowy komendant policji w Pile. Funkcjonariusz i artysta

19.04.2017   Autor: Redakcja
---

Młodszy inspektor Sebastian Cichocki z Poznania zostanie nowym komendantem policji w Pile. Pracuje w służbie mundurowej 26 lata. W komendzie wojewódzkiej był naczelnikiem wydziału ds. Odzyskiwania Mienia.

Nowy komendant powiatowy interesuje się sztuką, był choćby kierownikiem Grupy Fotograficznej w Stowarzyszeniu Twórców i Sympatyków Kultury przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Z grupą pasjonatów współtworzył „Galerię na Strychu” w Poznaniu, w której prezentowano wystawy prac artystów-policjantów i artystów spoza resortu.

- W dorobku artystycznym Sebastiana Cichockiego znajdują się 4 indywidualne wystawy fotograficzne „Mój świat daleki i bliski” (2005), „Weneckie impresje” (2006), „Polska droga ku tolerancji” (2010), „Historia pewnego protestu…” (2013) oraz udział w kilkunastu wystawach zbiorowych eksponowanych m. in. na Międzynarodowych Targach Poznańskich, Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim i Urzędzie Miejskim w Poznaniu, Pałacu Działyńskich i Salonie Poznania oraz innych miejscach wystawienniczych w Poznaniu, Sapowicach, Sierakowie, Środzie Wlkp., Olsztynie, Wągrowcu i Katowicach
- pisze o nim Dariusz Król, na stronie internetowej wielkopolskiej policji.

fot. Sebastian Cichocki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group