Imprezowy weekend: zaplanuj z nami atrakcje

10.02.2017   Autor: Redakcja
---

Kabarety, koncerty i spektakle a także coś dla miłośników sportu i gier. Zobacz co się będzie działo w najbliższych dniach.

PIĄTEK
WAŁCZ - Wałeckie Centrum Kultury
godz. 19.00 Łowcy.B. Kabaret wystąpi z Nowym Programem 2016. Ich spektakle to nie zwyczajne występy, to wybuchowa mieszanka spontaniczności i improwizacji. W swoich spektaklach grają muzykę na żywo.

PIŁA - Klub Muzyczny Barka godz. 20.00 koncert Bedoes "Aby śmierć miała znaczenie"

SOBOTA
PIŁA - Hala MOSiR
w Pile godz. 18.00 mecz Orlen Ligi: PTPS Piła - KSZO Ostrowiec

PIŁA - Regionalne Centrum Kultury godz. 19.00 wystąpi Polski Teatr Tańca. Będą dwa spektakle „Hello, my friend” i „Wo-man w pomidorach”. Pierwszy z nich podejmuje temat mężczyzn i męskości oraz związanych z nimi stereotypów i przekłamań. Koncentruje się na analizie reguł zachowań i współzależności panujących w męskich grupach. Natomiast „Wo-man w pomidorach” to nieco nostalgiczna, ale nie pozbawiona żartobliwych akcentów, opowieść o kobietach i mężczyznach, blondynkach i macho, o stereotypach, którym ulegamy wpadając we własne pułapki.

PIŁA - Klub Muzyczny Barka godz. 20.00 koncert Scream Inc Tribute Band Metallica z Ukrainy. To numer 1 wśród oficjalnych "tribute bandów" zespołu Metallica! Artyści uzyskali ogromną popularność dzięki charyzmie, świetnym interpretacjom utworów Metalliki oraz koncertom w największych salach koncertowych.

NIEDZIELA
WAŁCZ - Muzeum Ziemi Wałeckiej
godz. 11.30 recital wiolonczelowy Marii Madro pt. „Zakochana wiolonczela” przy akompaniamencie Marka Giłki. Wiolonczelistka występuje z recitalami solowymi i orkiestrami symfonicznymi m.in. we Francji, Włoszech oraz Norwegii. Jest też kompozytorką, poetką i malarką pracującą nad reformą gatunku operowego, traktowanego jako synteza sztuk: muzyki, literatury i malarstwa.

PIŁA - Regionalne Centrum Kultury od godz. 12.00 do 20.00 Giermania, czyli IV pilski Festiwal Gier Planszowych. Organizatorzy zapewniają świetną zabawę nie tylko dla maniaków gier, ale także dla amatorów.

WAŁCZ - Skansen fortyfikacyjny godz. 14.00 Grupa Warowna Cegielnia zaprasza na wystawę rysunków Roberta Jurgi "Od grodu do schronu".

PIŁA - jezioro Płotki od godz. 10.00 do 16.30 Korona Wielkopolski. Po raz trzeci odbędą się zawody z cyklu Korona Wielkopolski w kategorii nordic walking i bieg przełajowy. Cykl ten powstał, aby łączyć pasjonatów sportu w najpiękniejszych zakątkach Wielkopolski. Uczestnicy rywalizują na dwóch dystansach: 5 i 10 km w nordic walking oraz na jednym 10 km dystansie w biegu przełajowym. Organizator zadbał także o najmłodszych. Dzieci będą mogły rywalizować na dystansie ok. 500 m. Wzorem poprzednich edycji część z opłat wpisowych przekazywana jest na cele charytatywne. W tym roku w Pile zebrane pieniądze będą przeznaczone na leczenie i rehabilitację chorej na guza mózgu Gabrysi Borkowskiej.

WTOREK
PIŁA
- od godz. 7.30 akcja "Podaruj serce! Oddaj krew" to próba bicia rekordu Polski w ilości oddanej krwi. W walentynkowy wtorek od rana od godziny 7.30 do godziny 11.00 krew będzie można oddać w Szpitalu Specjalistycznym w Pile, między godziną 9.00 a 16.00 na placu Staszica przy Regionalnym Centrum Kultury, a między 9.30 a 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Okrzei w Pile.

ŚRODA
PIŁA
- Regionalne Centrum Kultury godz. 17.00 foyer RCK - wystawa na wesoło "Piła foto-grafika :) "

CZWARTEK
PIŁA
- Klub Muzyczny Scena godz. 19.00 Jubileusz 55-lecia pracy twórczej artysty plastyka Edwarda Krefta. Oprócz jubilata swoje prace prezentować będą także Tadeusz Ogrodnik oraz Tomasz Perlicjan.

PIŁA - Liceum Salezjańskie godz. 18.00 spektakl "Logos". Przedstawienie o słowie przygotowane przez tegorocznych maturzystów pod kierunkiem nauczycielki Joanny Muzioł.

fot. Polski Teatr Tańca

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group