PIT będzie można złożyć także w Trzciance

03.02.2017   Autor: Klaudia Michalska
---

W Trzciance będzie Urząd Skarbowy. To już pewne. Władze miasta podjęły decyzję, aby otworzyć specjalny punkt składania dokumentów.

Takie rozwiązanie nie tylko będzie wygodniejsze dla mieszkańców Trzcianki, ale także znacznie odciąży Urząd Skarbowy w Czarnkowie.

- Mieszkańcy oczekiwali, aby była możliwość składania wniosków w punkcie Urzędu Skarbowego. Takie oczekiwania realizujemy. Będziemy się przyglądać, czy faktycznie potrzeba była zgłaszana przez mniejszą grupę społeczną, czy faktycznie taki punkt będzie miał rację bytu i będzie zainteresowanie - tłumaczy Krzysztof Czarnecki, burmistrz Trzcianki.

Jeśli będzie zainteresowanie to miasto w przyszłym roku otworzy w pełni funkcjonującą filię Urzędu Skarbowego w Czarnkowie. Obecnie od 7 lutego, na parterze budynku Trzcianeckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ulicy Żeromskiego będzie można rozliczyć chociażby PIT-y za 2016 rok. Z poważniejszymi sprawami nadal trzeba będzie udać się do US w Czarnkowie. Punkt czarnkowskiej skarbówki w Trzciance dostępny będzie dla interesantów w każdy wtorek i czwartek od godziny 8.00 do 16.00.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group