Asta Video Fest

Będzie bezpieczniej

20.11.2016   Autor: Redakcja
---

Będzie bezpieczniej przy szkole w Mirosławcu. Wycięto już drzewa pogarszające widoczność, planowane jest również utworzenie przejścia będącego progiem zwalniającym dla samochodów. A to nie koniec prac poprawiających bezpieczeństwo w mieście.

Wycięte drzewa, czy nowe przejście dla pieszych będące jednocześnie progiem zwalniającym dla samochodów przy ulicy Szkolnej w Mirosławcu. Oto efekt zgłoszeń mieszkańców miasta o zajęcie się bezpieczeństwem dzieci uczęszczających do pobliskiej szkoły. Prace na ulicy przy szkole nadzoruje mirosławiecki urząd miasta.

Z działań władz miasta są zadowoleni rodzice dzieci uczęszczających do szkoły. A ulica Szkolna jest pierwszą ulicą na której planowane jest poprawienie bezpieczeństwa.

Chuchamy na zimne i tak jak wspomniałem następna ulica jest zamkowa na której też jeśli to przejście wyniesione sprawdzi się na ulicy szkolnej to na ulicy zamkowej pojawią się dwa takie przejścia. mówi burmistrz Mirosławca, Piotr Pawlik

Planowane jest również wycinanie koron drzew na terenie gminy. Dzięki temu poprawi się również jakość oświetlenia ulicznego. Na poprawę bezpieczeństwa zostanie przeznaczone ponad trzydzieści tysięcy złotych. Dzięki temu piesi w Mirosławcu będą mogli czuć się bezpieczniej.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group