Zaginęła 16-latka z Piły

07.11.2016   Autor: Redakcja
---

Rodzina zaginionej pilanki Katarzyny Zaborowskiej prosi o pomoc w ustaleniu jej miejsca pobytu. Dziewczyna zaginęła 24 października.

Ostatni raz 16-latka widziana była w poniedziałek, 24 października. Nastolatka wyszła do szkoły - jest uczennicą Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile. Później kontakt z nią się urwał. Dlatego rodzina nastolaki zawiadomiła o jej zaginięciu policję.

- Komenda Powiatowa Policji w Pile przyjęła zgłoszenie o zaginięciu Katarzyny Zaborowskiej i wszczęte zostały poszukiwania za tą osobą - informuje Magdalena Marchwant, rzeczniczka pilskiej komendy policji.

Udostępnione przez rodzinę informacje o zaginięciu 16-latki pojawiły się m.in. w internecie, na portalach społecznościowych.

W dniu zaginięcia pilanka ubrana była w czarną, pikowaną kurtkę, szare, dresowe spodnie. Miała ze sobą jeansowy plecak. Katarzyna Zborowska ma 16 lat, około 162 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała.

Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę o miejscu pobytu Katarzyny Zaborowskiej, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 505 189 088 lub alarmowym policji - 997.

Przeczytaj więcej o: policja piła, zaginiona piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group