Nowy hotel powstanie w Pile - wizualizacje

22.10.2016   Autor: Artur Maras
---

Wiemy już jak będzie wyglądać hotel na Placu Pocztowym w centrum Piły. Inwestor ma już gotową wizualizację budynku, który stanąć ma w tym miejscu najwcześniej w 2019 roku.

Wizualizacja pokazuje nowoczesną bryłę budynku, zaproponowaną przez renomowaną pracownie architektoniczną z Warszawy. Myślę, że jest to bardzo dobra jakość architektury, która na pewno nie popsuje otoczenia, naszej inwestycji a myślę, że będzie taką perełką na tle śródmieścia w Pile - mówi Paweł Grochowski ze spółki deweloperskiej Arche.

W centrum miasta powstanie czteropiętrowy budynek, w którym znajdzie się miejsce na ponad 200 pokoi hotelowych. Na parterze znajdzie się miejsce na część usługową. Całość bryły budynku utrzymana będzie w biało-szarych kolorach. Ze względu na obwarowania związane z planem zagospodarowania przestrzennego ,obiekt który powstanie w tym miejscu swoją architekturą będzie musiał wpasować się w starą część miasta. Na zakończenie inwestycji inwestor będzie mieć 4 lata. Prace budowlane mają rozpocząć się w połowie przyszłego roku. Firma Arche z Warszawy daje sobie ponad 2 lata na dokończenie budowy.

fot. Materiały prasowe firmy Arche

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group