Kompletnie pijany wiózł dwójkę dzieci. Auto dachowało

03.10.2016   Autor: Redakcja
---

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 36-letni mieszkaniec gminy Chodzieży. Jechał samochodem, mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie i doprowadził do dachowania auta. W samochodzie znajdowała się dwójka dzieci. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed południem na drodze wojewódzkiej nr 193 w pobliżu miejscowości Pietronki w powiecie chodzieskim.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym reanult, 36 letni mieszkaniec gminy Chodzież nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, a następnie przejechał przez przeciwległy pas ruchu i dachował w rowie.

Samochodem podróżowało dwoje małoletnich dzieci w wieku 6 i 14 lat, z których jedno przewożone było bez fotelika ochronnego.

- Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że kierujący miał niemalże 2 promile alkoholu w organizmie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierującemu pojazdem zostało zatrzymane prawo jazdy, jak również w związku z uszkodzeniami pojazdu dowód rejestracyjny. Nieodpowiedzialnemu kierowcy za jazdę w stanie nietrzeźwości może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności - informuje rzecznik chodzieskiej policji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group