Bilety na żużlowe IMP wygrali...

21.04.2016   Autor: Redakcja
---

W czwartek 21 kwietnia na pilskim stadionie żużlowym odbędzie się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dla naszych czytelników mieliśmy do rozdania dwa podwójne bilety na mistrzostwa.

Jeszcze przed kolejnym meczem ligowym, w którym na własnym torze Polonia Piła podejmie Polonię Bydgoszcz na pilskim obiekcie zostaną rozegrane ćwierćfinałowe zawody Indywidualnych Mistrzostw Polski.

21 kwietnia o godzinie 16:00 w pilskiej eliminacji obok reprezentantów Polonii – Michała Szczepaniaka, Norberta Kościucha i Patryka Dolnego o awans do półfinału walczyć będą między innymi Krzysztof Buczkowski, Piotr Protasiewicz i Grzegorz Walasek.

Dla naszych czytelników mieliśmy do rozdania dwa podwójne bilety na czwartkowe mistrzostwa. Wystarczyło prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się żużlowiec, który w 2015 roku zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski? - Prawidłowa odpowiedź to Maciej Janowski.

Na pytanie odpowiedzieli prawidłowo: Tomasz Bartkowiak i Patryk Kalisz, którzy wygrywają po jednym podwójnym bilecie na dzisiejszy ćwierćfinał żużlowych Indywidualnych Mistrzostw Polski.

 

PLAKAT_1.4_IMP_WWW

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group