Hope i Skakanka na Barce

21.04.2016   Autor: AK
---

Hope zagra w piątek o godz. 19.00 w Klubie Barka. Przed nim wystąpią dwa zespoły, zwycięzcy oraz finaliści konkursu muzycznego TV ASTA „Graj o teledysk”, czyli Skakanka i La Machette.

Hope to polski zespół grający muzykę w klimacie rapcore. Inspiracją są dla nich takie zespoły jak Korn, czy Limp Bizkit. Support przed Hope zagrają dwa zespoły, które wzięły udział w konkursie organizowanym przez TV ASTA „Graj o teledysk”: finalista konkursu zespół La Machette oraz zwycięzca zespół Skakanka.

- Hope to po prostu bomba energetyczna. Po Skakance możemy się spodziewać także energetycznego i melodyjnego grania, a głos wokalisty porównywany jest do głosu Grabaża ze Strachów na Lachy. Natomiast La Machette to rap z pełnym instrumentarium, co bardzo dobrze brzmi. Muzycy z La Machette pochodzą z trzech trzcianeckich kapel: Zmaza, Bez Jahzgh i Zijensu - tłumaczy Joanna Naranowicz, autorka programu Muzyczny Backstage.

To właśnie na antenie programu Muzyczny Backstage TV ASTA zorganizowała konkurs dla kapel z regionu pilskiego. Konkurs, w którym główną nagrodą była realizacja teledysku, wygrała Skakanka. Podczas jutrzejszego koncertu nastąpi prezentacja pierwszego klipu tego zespołu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group