Trzymał marihuanę w...tapczanie

15.04.2016   Autor: Paulina Michałek-Komorowska
---

Pilscy policjanci zatrzymali mężczyznę posiadającego znaczną ilość środków odurzających, które trzymał w...tapczanie. Zatrzymany to 21-letni mieszkaniec Piły, któremu grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego pilskiej policji już od dłuższego czasu obserwowali młodego mężczyznę, podejrzewając, że jest on posiadaczem znacznej ilość narkotyków. Dzięki zebranym informacjom udało im się te przypuszczenia potwierdzić. Postanowili więc sprawdzić i przeszukać mieszkanie podejrzanego.

- 13 kwietnia w południe kryminalni weszli do ustalonego mieszkania przy ulicy Buczka w Pile. Zastali tam zupełnie zaskoczonego mężczyznę. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych śledczy ujawnili ponad 50 gram marihuany. Narkotyki znajdowały się w worku foliowym i ukryte były w... tapczanie. Zatrzymany mężczyzna ukrył narkotyki w łóżku swojego ojca, który był zupełnie tego nieświadomy - relacjonuje  mł. asp. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.

Policja zabezpieczyła narkotyki i zatrzymała 21-letniego mieszkańca Piły. Za posiadanie niedozwolonych środków odurzających może otrzymać karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group