Biegaj z nami - już w przyszłą sobotę

15.04.2016   Autor: Redakcja
---

Już w przyszłą sobotę, 23 kwietnia rusza cykl "Biegaj z nami". Organizatorzy przygotowali dziesięć biegów między innymi w Skrzatuszu, Wyrzysku, czy Ujściu. Relację z każdych zawodów obejrzą Państwo w Telewizji Asta.

Każdy cykl to dziesięć biegów. Tak jest od kilku sezonów, a impreza przyciąga coraz więcej amatorów biegania. - W tym sezonie są drobne zmiany polegające przede wszystkim na tym, że będzie nowy podział na kategorie. Staramy się uhonorować troszkę inaczej najlepszych biegaczy w powiecie, każdy bieg ma przypisaną swoją kategorię wiekową - tłumaczy Wojciech Dróżdż, koordynator cyklu Biegaj z Nami.

Kolejną nowością będą zawody dla osób uprawiających nordic walking. Cykl biegaj z nami rozpocznie się w Skrzatuszu ósmym papieskim biegiem przełajowym im. świętego Jana Pawła II. Ten bieg odbędzie się w przyszłą sobotę, 23 kwietnia. Dziesięcio-etapowy cykl zakończy dziesiąty bieg niepodległościowy w Pile. Relacje z zawodów będą mogli Państwo oglądać na naszej antenie w programie "Biegaj z nami".

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group