Pijana kobieta wypadła z okna w motelu w Pile

07.04.2016   Autor: AK
---

Pijana 34-latka wczoraj popołudniu wypadła z okna. Kobieta spadła z wysokości pierwszego piętra. Z obrażeniami kręgosłupa trafiła do Szpitala Specjalistycznego w Pile.

W środę około godz. 16.00 ratownicy medyczni poinformowali policję, że pijana kobieta wypadła z okna. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy do wypadku doszło w motelu przy ul. Siemiradzkiego. Pracownicy motelu natychmiast wezwali karetkę do poszkodowanej.

Jej życiu jednak nie zagrażało niebezpieczeństwo. 34-latka ma obrażenia kręgosłupa w części lędźwiowej. Została zabrana do szpitala, gdzie czeka ją operacja. - Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 34-latka, bez stałego miejsca zameldowania miała około 2 promili alkoholu w organizmie. W motelu zatrzymała się z poznanym kilka dni wcześniej 67-letnim pilaninem. Wspólnie pili alkohol, a później doszło do wypadku. Sprawdzamy szczegóły tego zajścia. Kobieta nie została jeszcze przesłuchana, ze względu na stan zdrowia - informuje mł. asp. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.

67-letni pilanin miał około 1,5 promila alkoholu. Kobietę poznał kilka dni wcześniej w jednym z pilskich barów.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, zarzucił on kobiecie kradzież 600 złotych. Miał się zorientować właśnie w motelu. Wówczas prawdopodobnie zamknął ją w pokoju, by zgłosić to policji. Kobieta chciała prawdopodobnie uciec z motelu przez okno i w ten sposób doszło do wypadku.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group