"Kocham Cie Elizabeta" za 1.137,75 zł

27.05.2015   Autor: Redakcja
---

 1137,75 zł - na tyle wycenił swoje straty mieszkaniec Krzyża Wlkp. Jest on właścicielem pawilonu handlowego, na dachu którego powstało miłosne wyznanie. Napis wykonał mężczyzna, który jeszcze do poniedziałku był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

W poniedziałek policjanci z Krzyża Wlkp. zatrzymali poszukiwanego 22-latka. Skazany za rozbój mieszkaniec Krzyża miał do odsiadki ponad 2 lata. - We wrześniu ubiegłego roku wspólnie z dwoma innymi sprawcami pobił ofiarę i zabrał jej dużą ilość gotówki. Mimo sądowego nakazu przeszukania, mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu i nie chciał wpuścić policji - relacjonuje tamte wydarzenia Wojciech Michałkiewicz, rzecznik KPP w Czarnkowie. - Policjanci użyli siłowego rozwiązania sprawy i zatrzymali sprawcę.

Podczas wykonywania czynności procesowych mężczyzna przyznał się do jeszcze jednego przestępczego czynu. W marcu tego roku, na dachu pawilonu handlowego w Krzyżu Wlkp. namalował miłosne wyznanie o treści „Kocham Cie Elizabeta”, a może i Elizabeth, zależy jak spojrzeć. Okazało się, że owa Elka faktycznie istnieje, mieszka w Drezdenku i uczy się w Krzyżu. Miejscowi kryminalni nie odnaleźli wówczas sprawcy "dachowego wyznania.”.

Teraz sprawa jest już wyjaśniona, a sprawcy przybędzie kolejny zarzut. Do jego powrotu napis pewnie zniknie i miejmy tylko nadzieję, że miłość przetrwa.

 fot. KPP Czarnków

Przeczytaj więcej o: aventura latina, muzeum ziemi nadnoteckiej,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group