Będzie ciemno. Dla Ziemi

27.03.2015   Autor: Redakcja
---

W sobotę, 28 marca w centrach handlowych Atrium wygaszona zostanie część oświetlenia. W ten sposób pilska Kasztanowa przyłączy się do ogólnoświatowej inicjatywy „Godzina dla Ziemi”.

Światło zostanie  częściowo zgaszone w godzinach 20.30 - 21.30. W tym czasie cały świat przygasi niepotrzebne oświetlenie, symbolicznie partycypując w stworzonej przez World Wide Fund For Nature (WWF) inicjatywie „Godziny dla Ziemi”.

Celem akcji jest skłonienie do refleksji nad zmianami klimatu. Tegoroczna edycja w Polsce podnosi również tematykę zagrożenia jedynego gatunku walenia żyjącego w Bałtyku – morświna („Godzina dla morświna”).

Centra handlowe Atrium w Polsce – 24 obiekty w kraju – przyłączają się do tej szczytnej inicjatywy, przygaszając część oświetlenia – m.in. iluminacje formatów reklamowych czy elementów elewacji budynków.

– Odpowiedzialność społeczna centrów handlowych w kontekście takich inicjatyw jak „Godzina dla Ziemi”,  jest związana nie tylko z symbolizowaniem naszego poparcia. – mówi Agnieszka Tomczak-Tuzińska, dział marketingu centrum Atrium. – Nasze obiekty są dziś istotnym kanałem komunikacji, docierając z przesłaniem akcji do naszych klientów.

Przeczytaj więcej o: Atrium Kasztanowa, rada miasta w pile,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group