Jest! W końcu zwycięstwo Nafty!

07.02.2015   Autor: Magdalena Lach
---

Siatkarki PGNiG Nafta Piła przerwały passę 10. przegranych meczów z rzędu w Orlen Lidze. Podopieczne Łukasza Przybylaka w pojedynku autsajderów ekstraklasy pokonały na własnym boisku zespół Pałac Bydgoszcz 3:1.

Przegrana pilskiego zespołu w dzisiejszym meczu mogła spowodować, że Nafta spadłaby na ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Pierwszy set meczu 19. kolejki pokazał, że Pałac przyjechał do Piły po zwycięstwo. Pierwsza partia zakończyła się wygraną ekipy Adama Grabowskiego 25:21.

W drugim secie Nafta podniosła się i przy dopingu swoich kibiców pokonała Pałac do 19. Trzeci set to kontynuacja dobrej gry podopiecznych Przybylaka. Ta partia również zakończyła się zwycięstwem Piły 25:19.

Czwarty, i jak się okazało ostatni set dzisiejszego meczu był jedynie formalnością. Pilanki nie pozwoliły swoim rywalkom wrócić do gry, pokonując zespół z Bydgoszczy 25:17 i w całym meczu 3:1.

PGNiG Nafta Piła – KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:19, 25:19, 25:17)