Asta Video Fest

Sportowa sobota

06.12.2014   Autor: Magdalena Lach
---

Tegoroczne Mikołajki zapowiadają się bardzo aktywnie. Dla wszystkich, którzy mają zamiar spędzić dzisiejszy dzień na sportowo mamy kilka propozycji.

Dzień na sportowo rozpoczynamy od zawodów z udziałem broni. W CSS Tarcza w Pile odbędą się Mikołajkowe Zawody Strzeleckie w Strzelaniach Pistoletowych i z Karabinka Pneumatycznego o Puchar Prezydenta Miasta Piły. Impreza dla mieszkańców Piły i okolic rozpocznie się o godz. 9.40.

Następnie przenosimy się do hali przy ul. Bydgoskiej w Pile gdzie w godz. 10.00 – 15.00 odbędzie się I Turniej Mini Siatkówki Chłopców. Jest to pierwsza tego typu impreza poświęcona tylko najmłodszym siatkarzom z pilskich i okolicznych szkół podstawowych.

Kolejnym wydarzeniem będzie II Mikołajkowy Turniej o Puchar Fitness Extreme. Zawody rozpoczną się o godz. 13.00 w klubie Fitness Extreme przy ul. Rodła 6, a ich zakończenie organizatorzy zaplanowali na godz. 17.00. W planie między innymi Dzień Otwarty dla wszystkich mieszkańców Piły oraz charytatywna zbiórka pięniędzy dla Laury Dobke.

Późne popołudnie to także rozgrywki futsalu. KS Credo Futsal Piła o godz. 17.00 podejmować będzie w hali PWSZ w Pile AZS UZ MOSiR Zielona Góra. Dzień zakończymy meczem z udziałem koszykarzy pilskiego Basketu. Pilanie o godz. 18.00 w hali MOSiR w Pile zagrają z Notecią Inowrocław.

fot. naturasia.pl

Przeczytaj więcej o: sport, weekend, reklamy, Miłkowo,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group