Porażka Basketu

20.03.2014   Autor: Magdalena Lach
---

Koszykarze KS Basket Piła rozpoczęli walkę o utrzymanie w II lidze od porażki. Podopieczni Grzegorza Chodkiewicza w pierwszej kolejce fazy play-out ulegli na własnym parkiecie zespołowi Basket Junior Suchy Las 79:82.

Basket Piła w tym sezonie trzy razy spotkał się na parkiecie z zespołem z Suchego Lasu. Dwie wcześniejsze konfrontacje zakończyły się zwycięstwami zawodników Przemysława Szurka.

Pierwszy mecz fazy play-out na pilskim parkiecie rozpoczął się od prowadzenia gospodarzy 20:17. W drugiej kwarcie żadna z drużyn nie zamierzała zrezygnować ze zwycięstwa co widać po wyniku kwarty. Ta zakończyła się remisem 21:21.

Kolejne dwie partie mogły podobać się kibicom zgromadzonym w hali MOSiR w Pile. W drużynie Basketu najjaśniejszymi postaciami byli Grzegorz Przewoźniak i Łukasz Krzemiński, którzy po meczu zgromadzili kolejno 21 i 18 punktów. Nie przełożyło się to jednak na wynik meczu, bo pilanie przegrali go 79:82.

KS BASKET PIŁA – BASKET JUNIOR SUCHY LAS 79:82 (20:17, 21:21, 19:23, 19:21)

Kolejny mecz fazy play-out pilanie rozegrają we własnej hali 29 marca. Przeciwnikiem  naszej drużyny będzie zespół SMS PZKosz Władysławowo.

Przeczytaj więcej o: pila, koszykowka, II liga, Basket,