By nie zginąć w gąszczu przepisów

22.02.2014   Autor: Redakcja
---

Szkolenia z ZUS-em, Inspekcją Pracy i z wieloma innymi instytucjami, z którymi na co dzień muszą porozumiewać się przedsiębiorcy, specjalnie dla właścicieli firm organizuje Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski. Dokształcanie w zakresie przepisów prawa odbywać będzie się przez najbliższe kilka miesięcy.

Podczas pierwszego spotkania przedsiębiorcy mogli doszkolić się z zakresu obsługi programu e-płatnik. Szkolenie przeprowadziły przedstawicielki pilskiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Ze szkoleń organizowanych przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy, nie tylko jej członkowie. Szkolenia dobywają się w nowej siedzibie izby, przy ul. Dąbrowskiego 8 w Pile. - Cieszymy się, że jesteśmy w nowym miejscu. Dzięki temu możemy zaprosić od szkolenia większą liczbę zainteresowanych. Przepisy ciągle się zmieniają, dlatego też postanowiliśmy pomóc przedsiębiorcom lepiej je poznać i z nich korzystać - mówi Grzegorz Marciniak, prezes Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski.

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców będą odbywać się co miesiąc. Przez najbliższe cztery nadal poruszane będą tematy z zakresu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W planach jest już również szkolenie z Inspekcją Pracy. Szczegóły oraz zgłoszenia przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej www.igpw.pila.pl lub w siedzibie izby przy ul. Dąbrowskiego 8 w Pile.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group