Stań do walki na biznesowym polu

18.02.2014   Autor: Redakcja
---

Jak sprawić by nasza firma była lepsza od innych? W jaki sposób wybić się ponad przeciętność? Czy wojskowe doświadczenie może pomóc w prowadzeniu biznesu? Odpowiedzi na te i inne pytania będziemy mogli uzyskać już 4 marca podczas warsztatów, które poprowadzi major amerykańskiej armii Rocco A. Spencer.

"Akademia Przedsiębiorcy", bo taką nazwę nadano warsztatom to ogólnopolski projekt, który już wcześniej był realizowany w różnych częściach Polski. 4 marca warsztaty odbędą się w Pile. Nie będzie to jednak zwykłe spotkanie. Wyjątkowości dodaje mu m.in. fakt, że jednym z gości będzie major US Army Rocco A. Spencer. Jego obecność nie będzie przypadkowa, gdyż tematem przewodnim będzie wykorzystywanie metod wojskowych w biznesowej rzeczywistości.

-Polski biznes staje przed coraz większymi wyznaniami. Aby im sprostać, współczesny lider powinien m.in. przewidywać ruchy przeciwników. Dlatego tegoroczne warsztaty będą skoncentrowane na strategicznym myśleniu i wdrażaniu narzędzi, które sprawdziły się w siłach zbrojnych – mówi Filip Jaskuła, dyrektor Obszaru Małych Firm Banku Zachodniego WBK.

Warsztaty odbędą się 4 marca w Centrum Rekreacji i Konferencji Geovita. Zgłoszenia przyjmowane są już teraz, a zainteresowani mogą zarejestrować się za pośrednictwem strony internetowej www.akademia-przedsiebiorcy.pl.

Przeczytaj więcej o: konferencja, wydarzenia, biznes, armia,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group