Asta Video Fest

Derby Wielkopolski na remis

16.02.2014   Autor: Redakcja
---

Podziałem punktów zakończyło się wczorajsze spotkanie KS Credo Futsal Piła, w którym nasi piłkarze halowi mierzyli się z drużyną M40.pl Poznań. To już szósty remis pilan w tych rozgrywkach.

KS Credo Futsal Piła i M40.pl Poznań to sąsiedzi w tabeli drugiej ligi futsalu grupy lubuskiej, dlatego też mecz ten był niezwykle ważny dla obu stron. Było to zresztą widać na boisku, gdyż w niektórych zagraniach można było dostrzec sporą nerwowość.

Gra rozkręciła się dopiero w momencie, gdy goście otworzyli wynik spotkania w ósmej minucie gry. Kilka chwil później powiększyli jeszcze swoje prowadzenie, ale na szczęście miejscowi bardzo szybko odpowiedzieli, zdobywając dwie bramki w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund. Autorem pierwszej z nich był powracający do gry po kontuzji Michał Wolan, a drugiej debiutujący w KS Credo Futsal Piła Michał Lament.

Po zmianie stron kibice zgromadzeni na hali PWSZ również oglądali bardzo wyrównaną walkę, jednak przez chwilę wydawało się, że nasza drużyna zmierza w dobrym kierunku i może sięgnąć po komplet punktów, gdy gola na 3:2 zdobył Michał Wolan. Niestety goście potrafili odpowiedzieć na to trafienie i ostatecznie pojedynek zakończył się remisem 3:3.

KS Credo Futsal Piła - M40.pl Poznań 3:3 (2:2)

0:1 Zakrzewski 8'

0:2 Sawulski 10'

1:2 Wolan 11'

2:2 Lament 11'

3:2 Wolan 24'

3:3 Kaźmierczak 32'

KS Credo Futsal Piła: Karol Kurzajczyk, Adam Kujawski - Michał Lament, Tomasz Brzeski, Karol Dera, Dawid Czajka, Cezary Knapiński, Mateusz Kostecki, Michał Wolan, Marek Szatan, Wojciech Suszycki, Jakub Michalak, Hubert Jabłoński, Wojciech Karolewski

Przeczytaj więcej o: credo, mecz, futsal, derby wielkopolski,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group