Asta Video Fest

Hotspoty Asta-Net już działają

14.01.2014   Autor: Redakcja
---

Na ulicy Śródmiejskiej, Placu Zwycięstwa oraz w okolicy dworców PKP i PKS można już korzystać z hotspotów Asta-Net. Co więcej być może już za kilka miesięcy w naszym mieście utworzone zostaną kolejne takie punkty.

Z sieci HOT SPOT ASTA-NET mogą korzystać bezpłatnie wszyscy klienci Asta-Net, którzy mają wykupiony dostęp do internetu oraz aktywną usługę eBOK. By połączyć się z siecią wystarczy wpisać ID klienta i hasło. Później można już korzystać z bezpłatnego, nielimitowanego internetu dwóch punktach Piły: na ulicy Śródmiejskiej i w okolicy Placu Zwycięstwa oraz na terenie dworców PKP i PKS. W tych samych miejscach działają już także bezpłatne hotspoty miejskie, ale mają one słabsze parametry niż te uruchomione przez Asta-Net (wynika to z uregulowań nałożonych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej).

Także osoby niebędące klientami Asta-Net będą mogły skorzystać z hotspotów. Każdy zainteresowany może uzyskać bezpłatny 15-minutowy dostęp do sieci lub zdecydować się na wykupienie jednego z pakietów: 15-, 30-, 60-minutowego lub całodobowego. Wszystkie informacje niezbędne do dokonania opłaty znajdziecie na stronie logowania do sieci.

Już teraz planuje się powiększenie sieci hotspot w Pile o kolejne lokalizacje. Jeszcze w pierwszym kwartale tego roku do listy tej mają dołączyć Plac Staszica oraz Park na Wyspie.

Przeczytaj więcej o: internet, asta-net, hotspot,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group