700 koszulek dla uczestników Biegu Sylwestrowego

16.12.2013   Autor: Redakcja
---

Frekwencja na zawodach biegowych w naszym regionie nieraz już wszystkich zaskakiwała. Na podobną niespodziankę nie chcą sobie pozwolić organizatorzy Biegu Sylwestrowego, którzy są przygotowani na przyjęcie aż siedmiuset osób.

Bieganie w Pile i całym powiecie pilskim przeżywa renesans, o czym wiedzą wszyscy, którzy wzięli udział w choć jednym biegu organizowanym w najbliższej okolicy. Najwspanialsze jednak jest to, że granicy, po przekroczeniu której liczba biegaczy stopniowo by spadała wciąż jeszcze nie osiągnęliśmy i frekwencja nadal rośnie.

Z tego też powodu pilski MOSiR, który organizuje Bieg Sylwestrowy przygotował aż siedemset pamiątkowych koszulek, dla osób, które wpiszą się na listę uczestników. Zostaną one przekazane zawodnikom, którzy najszybciej pojawią się w biurze zawodów. Z pustymi rękoma nie odejdzie jednak nikt. Po ukończeniu biegu każdy uczestnik, już bez względu na ich liczbę, otrzyma baton, wodę mineralną, grochówkę oraz herbatę, by ogrzać się w mroźny dzień. Będzie także wspólne ognisko, przy którym będzie można podsumować biegowe wydarzenia roku 2013.

Bieg Sylwestrowy w tym roku odbędzie się w sobotę 28 grudnia. Sygnał do startu zostanie dany o godzinie 11:00, ale zapisy będą prowadzone już od 10:00 do 10:55, oczywiście przy Gościńcu "Rębajło", gdzie zostanie rozrysowana linia startu. Później uczestnicy pokonają 3,5 kilometra ścieżką rowerową, aż do mety, która jak zawsze podczas tego typu biegów znajdzie się na terenie OTW "Płotki". Udział w biegu jest bezpłatny.

Przeczytaj więcej o: Płotki, mosir, bieg sylwestrowy,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group