Futsalowe emocje

20.11.2013   Autor: Redakcja
---

Sympatycy futsalu w Pile jeszcze wspominają i komentują pierwszy mecz ligowy rozegrany przez zespół KS Credo Futsal Piła, a już za kilka dni czekają ich kolejne sportowe emocje w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. W niedzielę, 24 listopada o godzinie 17:00 podopieczni trenera Karola Skiby zmierzą się z drużyną Prant Mundial Żary.

Debiut ligowy w Pile przyniósł wspaniałe emocje, mnóstwo bramek i przyciągnął nadkomplet publiczności na trybuny. Teraz organizatorzy liczą na podobną frekwencję. Wstęp na mecz, który zostanie rozegrany w niedzielne popołudnie będzie bezpłatny. Zawodnicy Prant Mundial Żary rozegrali do tej pory dwa mecze, w których wywalczyli jeden punkt remisując w pierwszej kolejce z Auto-Wicherek Oborniki 5:5. W drugim meczu ulegli na wyjeździe zespołowi z Polkowic 8:5. Oba wyniki świadczą o tym, że nasi najbliżsi rywale potrafią być skuteczni, ale również sporo goli tracą.

Pilanie natomiast po remisie 8:8 z zawodnikami z Zielonej Góry, w drugiej kolejce pauzowali. Teraz powracają do rywalizacji i z pewnością będą chcieli dać swoim kibicom wiele radości. Piłkarze Karola Skiby podkreślali, że doping, jaki panował na trybunach przed dwoma tygodniami dodawał im siły i mobilizował do walki o każdą piłkę. Dzisiaj zawodnicy Futsal Credo wiedzą już jaka atmosfera panuje podczas meczów o ligowe punkty. Nie powinni zatem być spięci, tylko od początku starcia z Prant Mundial Żary pokazać taką skuteczność, jak w pierwszym meczu w tym sezonie.

Mecz KS Futsal Credo Piła - Prant Mundial Żary zostanie rozegrany 24 listopada o godzinie 17:00 w hali PWSZ w Pile.

fot. Hubert-Adamczyk.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group