Komedia na weekend

15.11.2013   Autor: Redakcja
---

W sobotę, 23 listopada w Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbędzie się spektakl pt. "Długi Łykend". To kolejne przedstawienie zorganizowane w ramach 14. Festiwalu Teatralnego "Teatr Pasja Rodzinna". Sztuka rozpocznie się o godzinie 19:00.

"Długi Łykend" to klasyczna komedia, świetnie napisana, z doskonałymi dialogami i zaskakującymi zwrotami akcji. Bohaterami są dwie pary, które się kochają/nienawidzą: prawnik i psychoterapeutka oraz nieudolny scenarzysta i właścicielka sklepu. Czwórka spędza weekend w domku letniskowym, zagubionym gdzieś w lasach wschodniej Polski.

To, co wydarzy się podczas tych kilku dni, wywróci ich życie do góry nogami. Co jest prawdą, a co kłamstwem? Gdzie jest granica przyjaźni? W mrocznych zakątkach dusz bohaterów Karola, Wandy, Roberta i Poli odezwą się membrany hipokryzji i dzikiego szaleństwa. Wyjdą na jaw ich prawdziwe namiętności i pragnienia, a podjęte decyzje niewyobrażalnie pokrzyżują losy obu par. Miłość, przyjaźń,  nienawiść, zazdrość… Wszystko podane z wielkim poczuciem humoru. Jak się potoczą losy bohaterów? Jakie podejmą decyzje? Jak skończy się ta historia?

Odpowiedzi na te pytanie otrzymają Państwo podczas spektaklu pt. "Długi Łykend" 23 listopada o godzinie 19:00 w Teatrze Miejskim. Bilety do nabycia w kasie Regionalnego Centrum Kultury w cenie 70 zł i 65 zł na balkonie. Obsada sztuki gra przemiennie i są to: Maja Berełkowska/Grażyna Strachota, Katarzyna Żak/Katarzyna Walter, Piotr Cyrwus/Piotr Dąbrowski, Piotr Machalica/Wojciech Wysocki.

Źródło: rck.pila.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group