Asta Video Fest

Po drugie zwycięstwo

14.11.2013   Autor: Redakcja
---

Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pile zostanie rozegrany mecz VII kolejki Orlen Ligi, w którym siatkarki PGNiG Nafta Piła podejmą zespół Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.

Dąbrowianki przed startem rozgrywek były stawiane w roli faworytek do medalu. Początek sezonu jednak nie był zbyt udany w ich wykonaniu. Teraz widać, że powoli wchodzą na wysokie obroty. Do Piły przyjadą zatem z myślą o zdobyciu kompletu punktów. Możemy być jednak pewni, że podopieczne trenera Wiesława Popika zrobią wszystko, by utrudnić wykonanie zadania jakie stoi przed przyjezdnymi. Wywalczenie w tym meczu punktu przez pilanki będzie sporym osiągnięciem, gdyż ten sezon zaczął się wyjątkowo słabo dla zawodniczek Nafty.

Ostatnia porażka w Sopocie na pewno mogła ostudzić niektóre rozgrzane głowy po zwycięstwie nad ekipą z Legionowa. Z przegranych należy jednak wyciągać wnioski i miejmy nadzieje, że nasze siatkarki tak właśnie zrobiły. Kibice w Pile liczą na walkę i wielkie emocje. Doping zapewne będzie wsparciem dla zawodniczek, które nie ukrywają, że na swoich sympatyków zawsze mogą liczyć.

Mecz PGNiG Nafta Piła – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza odbędzie się 16 listopada o godzinie 18:00 w Pile.

fot. Robert Judycki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group