Cyrk Korona wystąpi w Pile

29.10.2013   Autor: Redakcja
---

Po ubiegłorocznym sukcesie spektaklu "Niech Żyje Cyrk!", Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi artystami i choreografami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. "Fabryka Śmiechu". Największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju.

4 listopada o godzinie 17:00 wystąpi w Pile, na stadionie żużlowym, przy ulicy Bydgoskiej. Nazwa programu "Fabryka Śmiechu" jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Na scenie królują kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie.

Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in. pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach oraz wspaniali polscy komicy - Mr. Chap oraz debiutujący Mr. Hot Dog. W największym cyrku w Polsce nie mogło również zabraknąć wspaniałych zwierząt. Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią: białe lwy, foki, wielbłądy, konie arabskie, zebry oraz lamy.

Bilety na spektakle Cyrku Korona dostępne są on-line na stronie www.cyrk-korona.com.pl.

Przeczytaj więcej o: pila, występ, cyrk, korona,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group