Szkolenie dla początkujących

27.09.2013   Autor: Redakcja
---

5 i 6 października w Centrum Rolniczym w Czarnkowie odbędzie się szkolenie "ABC Tworzenia projektów dla początkujących". Szkolenie jest organizowane w ramach projektu Akcelerator NGO.

Szkolenie kierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych, powiatów czarnkowsko-trzcianeckiego, chodzieskiego i międzychodzkiego. Dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

- Organizacje pozarządowe z naszego terenu coraz poważniej myślą o sięganiu po środki zewnętrzne. To bardzo dobry sygnał. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i dlatego przygotowaliśmy szkolenie z pisania projektów - mówi Liliana Helwich, Dyrektor Biura.

Podczas szkolenia, omówione zostaną następujące zagadnienia: etapy projektu, uzasadnienie realizacji projektu, grupa docelowa, formułowanie celu zgodnie z zasadą SMART, kadra projektu, harmonogram projektu, budżet projektu.

Zgłoszenie do udziału w szkoleniu można pobrać ze strony www.czarnkowsko-trzcianecka-lgd.pl, a następnie przesłać je faksem pod numer: 67/254 81 99 lub mailem na adres: lgd.czarnkow@wp.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 3 października.

Źródło i zdjęcie: Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group