Na Staszycach po raz drugi

10.09.2013   Autor: Redakcja
---

14 września na boisku przy ulicy Zamenhofa zostanie rozegrany II Międzyosiedlowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Prezydenta, radnych Rady Miasta oraz mieszkańców osiedli Staszyce i Motylewo - Staszyce 2013.

Celem turnieju jest popularyzacja sportu i zdrowego trybu życia oraz integracja mieszkańców osiedli. W turnieju mogą wziąć udział drużyny reprezentujące pilskie osiedla. Rywalizacja toczyć się będzie od godziny 9:00 do 14:30. Wezmą w niej udział drużny reprezentujące pilskie osiedla, które będą podzielone na trzy kategorie wiekowe: rocznik 1999 i młodsi, rocznik 2001 i młodsi oraz rocznik 2003 i młodsi. W każdym zespole może znajdować się maksymalnie 10 zawodników lub zawodniczek. Wymogiem jest obecność przynajmniej jednej dziewczyny w składzie. Dodatkowo będzie ona musiała przebywać na boisku co najmniej trzy minuty w każdym meczu.

Dla najlepszych drużyn przewidziano puchary, a dla wszystkich uczestników turnieju - medale. Organizatorami zawodów są radni Miasta Piły: Paweł Jarczak i Jacek Bogusławski, Studio Promocyjno-Handlowe Credo oraz mieszkańcy osiedla Staszyce i Motylewo. Patronat medialny nad turniejem objęła TV Asta.

Przeczytaj więcej o: mlodziez, pilka nozna, turniej, Staszyce, zabawa,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group