Grand Prix Wielkopolski

10.07.2013   Autor: Redakcja
---

W najbliższy weekend na Płotkach odbędzie się turniej siatkówki plażowej. Będzie to kolejna eliminacja do turnieju finałowego.

Zawody będą podzielone na dwa dni. W sobotę wystąpią kobiety. Do tej pory w rankingu GP Wielkopolski sklasyfikowanych zostało dwanaście zawodniczek, które wzięły udział w poprzednim turnieju eliminacyjnym, który odbył się w Jankowie. Liderkami są zawodniczki Natka-Mary Team, czyli Natalia Gruszczyńska i Maria Włoch.

Dzień później do rywalizacją staną panowie. Poprzedni turniej zwyciężyli siatkarze reprezentujący Wilki Wilczyn, czyli Wojciech Stanowski i Tomasz Kotecki. Pula nagród każdego turnieju eliminacyjnego to 600 zł, odpowiednio 300 zł dla zwycięzców, 200 zł dla drugiego zespołu i 100 zł dla drużyny, która zajmie trzecią lokatę.

Zgłoszenia do zawodów będą przyjmowane do godziny 8:30 u sędziego. Koszt udziału to 30 złotych od pary. Turniej rozpocznie się o 10:00. System rozgrywek zostanie ustalony po zamknięciu listy zgłoszeń i będzie uzależniony od liczby uczestników.

Przeczytaj więcej o: turniej siatkówki, Płotki,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group