Kolejny świąteczny jarmark w regionie

Kolejny świąteczny jarmark w regionie

Wałcz przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia. Już w niedzielę przy Wałeckim Centrum Kultury odbędzie się świąteczny jarmark.

- Zaczynamy od 10 i potrwa do 19. Będą stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, będą upominki dla najmłodszych. O 12.30 będziemy ubierać wspólnie z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta choinkę. Będzie święty Mikołaj. Muzeum Ziemi Wałeckiej będzie prowadzić warsztaty, więc mamy ogrom atrakcji. Dodatkowo będą koncerty z muzyką świąteczną - mówi Hanna Szynkaruk-Szpynda, zastępca burmistrza Wałcza.

Wśród wykonawców na scenie pojawi się między innymi ukraiński zespół Hutsulia, który przedstawi świąteczny repertuar. Będzie można również zobaczyć spektakl Teatru Fuzja, zatytułowany “Takich świąt jeszcze nie było”. Do Wałeckiego Centrum Kultury zawitają również alpaki.

Komentarze

Funkcja dodania komentarzy pod tym artykułem jest wyłączona. Napisz do nas jeżeli chcesz wypowiedzieć się na ten temat.