Wybił szybę w aucie sprzedawcy. Był niezadowolony z zakupów

Wybił szybę w aucie sprzedawcy. Był niezadowolony z zakupów

61-latek wybił tylną szybę w samochodzie pokrzywdzonego oraz groził mu kolejnym uszkodzeniem samochodu. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim broń.  

Mężczyzna wybił tylną szybę w samochodzie 39-letniego mieszkańca gminy Wyrzysk. Potem dodatkowo groził mu telefonicznie. Poszkodowany zgłosił się na komisariat w Wyrzysku.

- Okazało się, że sprawcą jest jeden z klientów pokrzywdzonego. Mężczyzna był niezadowolony z zakupu silnika i dlatego uszkodził samochód i kierował groźby pod adresem sprzedawcy. Funkcjonariusze przy współpracy z pleszewskimi policjantami zatrzymali 61-letniego mieszkańca powiatu pleszewskiego - relacjonuje mł. asp. Wojciech Zeszot, rzecznik prasowy pilskiej policji. 

W jego samochodzie mundurowi znaleźli dwie jednostki broni wraz z amunicją, na którą 61-latek nie posiadał zezwolenia.

Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty związane z uszkodzeniem mienia, stosowaniem gróźb oraz z nielegalnym posiadaniem broni i amunicji. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją Sądu Rejonowego w Chodzieży mężczyzna został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. 

fot. KPP Piła 

Galeria

Wybił szybę w aucie sprzedawcy. Był niezadowolony z zakupów Wybił szybę w aucie sprzedawcy. Był niezadowolony z zakupów Wybił szybę w aucie sprzedawcy. Był niezadowolony z zakupów

Komentarze

Funkcja dodania komentarzy pod tym artykułem jest wyłączona. Napisz do nas jeżeli chcesz wypowiedzieć się na ten temat.