32. Festival Blues Express w najbliższą sobotę

11.07.2024   Autor: Kamil Kończewski
---

W najbliższą sobotę po raz 32 ruszy Festival Blues Express. Muzyczny skład wyjedzie z Poznania i przez Chodzież, Piłę oraz Złotów dotrze do Zakrzewa. Na każdym przystanku na fanów bluesa czekają koncerty.  
 

- W Pile zapraszam wszystkich na godzinę 15, na koncert zespołu Aleksander Dolgov, takie trio Aleksandra Dolgova, a potem odjeżdżamy w kierunku Krajenki Paranoja Band. W Złotowie Gustav Electric. W Zakrzewie Tipsy Drivers. Dojeżdżamy do Zakrzewa o godzinie 18:44 i od godziny 19 rozpoczynamy koncert finałowy nad jeziorem Proboszczowskim. Kulminacja więc kultowa, bardzo zasłużona kapela dla polskiego bluesa czyli Old Breakout. Następnie goście ze Stanów Zjednoczonych Big Daddy Wilson, Boogie Boys i Mazingo z Francji - informuje Henryk Szopiński, organizator Blues Express Festival.  
 

Koncerty potrwają do godziny 24. Pociąg w drogę powrotną do Poznania wyruszy trzydzieści pięć minut po północy. Po niecałych pięciu godzinach dotrze z powrotem do stolicy Wielkopolski. Po dwóch latach przerwy bluesowy skład znów pociągnie parowóz.  

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group