Sklep bez plastiku "Na Gramy" w Pile

29.02.2024   Autor: Artykuł sponsorowany
364---522
W piątek, 1 marca w Pile otwiera się sklep bez plastiku - "Na Gramy Piła" , mieszczący się w pasażu Hotelu Arche przy ul. Marszałka J. Piłsudskiego.

Sklepy "Na Gramy" prowadzone są przez lokalnych pasjonatów, którym bliski jest model zrównoważonego rozwoju oraz przeciwstawiania się zalewającej nas fali plastiku. 
- Chcemy w naszym mieście stworzyć przyjazne miejsce dla mieszkańców i środowiska. Produkty kupujemy w jak największych opakowaniach, aby zminimalizować liczbę wytwarzanych śmieci. Dbamy o ślad węglowy produktów, wybierając dostawców położonych jak najbliżej Piły, co przekłada się na współpracę z  lokalnymi przedsiębiorcami. W naszym sklepie można kupić żywność na wagę do własnych opakowań lub darmowych toreb papierowych. Chemia i kosmetyki są ekologiczne, nietestowane na zwierzętach. Będziemy organizować warsztaty aby uświadamiać i uczyć, jak ważne jest dla nas środowisko w którym żyjemy.  Na miejscu jest możliwość skosztowania kawy, herbaty oraz przepysznych ciast, również wegańskich - wspomina Marzena Goździewska - właścicielka sklepu.  

Więcej informacji na FB  i Instagram sklepu "Na Gramy".
Przeczytaj więcej o: Na Gramy Piła, sklep piła, sklep bez plastiku,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group