Beata Różniak-Krzeszewska żegna się z mundurem

22.02.2024   Autor: Redakcja
633---476
Inspektor Beata Różniak-Krzeszewska, komendant Szkoły Policji w Pile odchodzi na emeryturę.

Służbę w policji Beata Różniak-Krzeszewska rozpoczęła 15 lutego 1995 r. Wcześniej przez 6 lat pracowała jako nauczyciel-wychowawca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Pile.

Przez pierwsze 14 lat służby Beata Różniak-Krzeszewska związana była przede wszystkim ze służbą w prewencji, a przez 2 lata pełniła służbę w pionie logistyki. 19 kwietnia 2017 r. Beata Różniak-Krzeszewska została mianowana na stanowisko Komendanta Szkoły Policji w Pile.

– Za zasługi dla policji oraz szkolnictwa policyjnego, wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, posiadaną wiedzę, umiejętności zawodowe i zapewnienie jak najlepszego poziomu kształcenia młodych policjantów insp. Beata Różniak-Krzeszewska wielokrotnie odznaczona była odznaczeniami państwowymi i resortowymi. Między innymi: Brązową, Srebrną i Złotą Odznaką „Zasłużony Policjant”, Brązowym Medalem „Za Zasługi Dla Obronności Kraju”, Brązowym i Srebrnym „Krzyżem Zasługi”, Srebrnym Medalem „Za Długoletnią Służbę”, Srebrną  i Złotą Odznaką „Zasłużony Policjant” – czytamy na stronie Szkoły Policji w Pile.
Tymczasem na początku lutego przed pilskim sadem rozpoczął się proces, w którym jeden z wykładowców oskarżył ją o mobbing. Pisaliśmy o tym TU. 

fot. Szkoła Policji w Pile

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group