Asta Logistics Diamentem Forbesa

31.01.2024   Autor: Artur Maras
---280
Pilska firma z Diamentem Forbesa. Asta Logistics otrzymała prestiżowe wyróżnienie w ogólnopolskim rankingu. Otrzymują je najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa w Polsce, działające w różnych branżach.  
 
- Jest to wyróżnienie, które na pewno bardzo mocno dodaje nam skrzydeł oraz motywacji do kolejnych działań. Przez ostatnie cztery lata dokonaliśmy dużej ekspansji powierzchni magazynowych. Cztery lata temu zaczynaliśmy z powierzchnią 12 tys. m kw. Dzisiaj jest to ponad 50 tys. m kw. W ostatnich latach wdrożyliśmy system WMS. Przyspieszyliśmy te procesy, które wymagały znacznie więcej czasu i jednocześnie możemy dokonywać śledzenia towaru w czasie rzeczywistym jak i w czasie, który klient wskaże nam z przeszłości - mówi Karolina Kulawik, prezes Asta Logistics. 
 
 
Coraz większa automatyzacja magazynów, nie wyprze jednak pracy człowieka - jak podkreśla prezes Asta Logistics. Z tego powodu firma bierze udział w wielu inicjatywach dla młodych osób, które w przyszłości być może wybiorą zawód logistyka, takich jak Przystanek Praca. Asta Logistics ma także swoją klasę patronacką w pilskim Centrum Kształcenia Nauka.

To już drugie wyróżnienie w Diamentach Forbesa dla Asta Logistics. Firma istnieje na lokalnym rynku od 1991 roku. Od czterech lat przechodzi spory rozwój. W najbliższych latach spółka chce zwiększyć powierzchnie magazynowe oraz zatrudnienie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group