Znamy składy drużyn na Memoriał im. Wiesława Rutkowskiego

13.09.2023   Autor: Redakcja
925---38
Znamy już pełną obsadę Memoriału im. Wiesława Rutkowskiego, który odbędzie się w Pile 16 września. Na antenie TV ASTA prezes Enea Polonii Piła wylosował zawodników, którzy pojadą w poszczególnych teamach. 

Enea Polonia Piła zaprezentowała wszystkich zawodników (czterech ekstraligowców, czterech pierwszoligowców, czterech drugoligowców i czterech juniorów), którzy wystąpią w Memoriale im. Wiesława Rutkowskiego już w najbliższą sobotę na pilskim owalu. Jak zapowiedział prezes prezes Enea Polonii Piła Dariusz Pućka zawody mają mieć podobny charakter jak Drużynowy Puchar Świata. Pojadą w nim cztery teamy, w każdym po jednym zawodniku z Ekstraligi, jednym pierwszoligowcu, jednym drugoligowcu i jednym juniorze. Jedyny wyjątek stanowi Adrian Cyfer, który został włączony w grono pierwszoligowców. 

Na antenie TV ASTA podczas specjalnego wydania programu "Rozmowa Dnia" prezes Enea Polonii Piła Dariusz Pućka wylosował składy poszczególnych teamów: 
ASTA GROUP TEAM
1. Kevin Juhl Pedersen
2. Peter Ljung
3. Adrian Cyfer
4. Szymon Wożniak

PROFIL VESKEZ TEAM
5. Oskar Hurysz
6. Jonas Knudsen
7. Mateusz Tonder
8. Bartosz Smektała

TRANSPIL SPEDITION MARCINBUS TEAM
9. Bartosz Głogowski
10. Artur Mroczka
11. Jonas Jeppesen
12. Jaimon Lidsey

MRS SELECT PANATTONI TEAM
13. Antoni Mencel
14. Jevgenijs Kostigovs
15. Norbert Kościuch
16. Vadim Tarasenko

Klub w tym dniu ma również zaprezentować zawodnika, który w przyszłym sezonie przywdzieje plastron pilskiej Polonii. Jak zapowiedział na naszej antenie Dariusz Pućka podczas zawodów na kibiców czeka wiele atrakcji, nie tylko tych typowo sportowych. Memoriał jest również połączony z oficjalnym otwarciem ASTA ARENY. Transmisja na żywo z zawodów na antenie TV ASTA. 

fot. archiwum

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group