Adrian Cyfer zawodnikiem Enea Polonia Piła

05.05.2023   Autor: Redakcja
---660

Wielki powrót do Enea Polonii Piła. Po 5 latach do drużyny wraca Adrian Cyfer. Nowy-stary zawodnik zaprezentuje się pilskiej publiczności już w niedzielnym meczu ze Startem Gniezno.

-Sam się nie spodziewałem, że to wszystko tak się szybko wydarzy. Nie miałem zamiaru czekać, nie chcę zmarnować sezonu. Fajnie jest tu wrócić, znam ten tor (…) Nowy zarząd przekonał mnie profesjonalizmem, jeżeli chodzi o całe prowadzenie klubu, zapewnia mnie, że wszystko będzie w porządku i temu zaufałem. Chcę mieć czystą głowę i w spokoju zdobywać punkty dla zespołu. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby te punkty dowozić - powiedział zaraz po podpisaniu kontraktu Adrian Cyfer

Wychowanek Stali Gorzów jeździł już w barwach Polonii Piła w sezonach 2017 i 2018. W obecnym sezonie rozpoczął rozgrywki jako żużlowiec PSŻ-u Poznań, jednak po niedawnym wypożyczeniu Norberta Krakowiaka z GKM-u Grudziądz otrzymał od klubu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. 

Adrian Cyfer na torze ma pojawić się już w niedzielę. O 15 na stadionie przy ul. Bydgoskiej rozpoczną się derby Wielkopolski. Enea Polonia Piła podejmie Start Gniezno. 

Awizowane składy na to spotkanie:
Enea Polonia Piła
9. Artur Mroczka
10. Oleg Michaiłow
11. Marcin Jędrzejewski
12.
13. Daniel Henderson
14. Kacper Warduliński
15. Dan Gilkes

Start Gniezno
1. Kacper Gomólski
2. 
3. Sam Masters
4. Hubert Łęgowik
5. Tim Sorensen
6. Mikołaj Czapla
7. Jesper Knudsen

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group